środa, 9 października 2013

BATHROOM // COLOR // SHABBY // PIXEL // ISABELLE RIVOIRE GRANGE

Znów zajrzymy komuś do domu (byliśmy już u Paole Navone, A. Stine Johansen, +QUESPACIO, Anne Hubert TU i TU, NoPicnic oraz Susanne Vento - można klikać śmiało i podglądać, sasasa ;])

Dziś pora na Isbelle Rivoire-Grange, która mieszka w kamienicy z XVIII wieku w centrum Paryża tuż przy deptaku Montorgueilto, pracuje jako wolny strzelec w branży mody i przemysłu luksusowego (freelance graphic designer & art director), na swoim koncie ma współpracę z takimi markami jak Kenzo, Issey Miyake, Narciso Rodriguez. Mieszka tam już pięć lat i wciąż powoli urządza wnętrze starając się zachować jego pierwotny, zabytkowy charakter, co jakiś czas dodaje radosne plamy koloru, by stworzyć coś nowego. Kocha zbierać antyki, ale ceni także oryginalne nowoczesne wzornictwo. O swojej łazience mówi: Łazienka pierwotnie była całkowicie pokryta płytkami, które widzimy na podłodze. Uwielbiam je, ale tak dużo kolorów było nieco przytłaczające rano, więc po prostu zdecydowałam zatrzymać je tylko na podłodze. Ściany celowo pozostawiłam surowe, idealnie komponują się z shabby sufitem i drewnianą ścianą. 

A Wy co myślicie o takiej łazience? Ja twierdzę, że jest idealna do naszych małych mieszkanek. Biel powoduje, że wydaje się być przestronniejsza, a drobne płytki na podłodze w różnych kolorach powiększają przestrzeń. Zdecydowanie ME GUSTA!


fot.Vianney Tisseau // designsponge.com

1 komentarz:

  1. Wyobraziłam sobie całą łazienkę w kolorowych płytkach . Pewnie czułąbym się jak zamknięta w kostce Rubika .

    OdpowiedzUsuń

09 10